Jesteś tutaj

Serwis wsudety.info powstał z potrzeby serca. Zachwyceni niezwykłą urodą tej części Dolnego Śląska postanowiliśmy stworzyć narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli dzielić się informacjami i osobliwościami tutejszego krajobrazu, wreszcie zachęcić ich do odwiedzania tych terenów.

Sudety to rejon niepowtarzalny – przyroda w każdej ze swych odmian, kultura, niebanalna historia, wszystko aż prosi, by tego dotknąć. Charakter, położenie, bardzo dobra komunikacja - wszystko to sprawia, że jest to doskonałe miejsce na urlop, weekend, miejsce do aktywnej turystyki: rowery, konie, piesze wędrówki.

Wiemy, że w swoich zachwytach nie jesteśmy osamotnieni. Wiemy, że Sudety mają pokaźną liczbę wielbicieli – takich, którzy znają unikalne miejsca i ścieżki; którzy w najdrobniejszych szczegółach znają historię którejś z budowli lub wsi; którzy wiedzą dokładnie, w której jaskini mieszkają jakie nietoperze. Zapraszamy Was do wspólnego budowania tego serwisu. Podzielmy się z innymi tym, co tutaj najlepsze.

Projekt stworzenia serwisu wsudety.info jest współfinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich.