Jesteś tutaj

Noclegi

Schronisko Samotnia

Schronisko Samotnia powstała ze strażnicy (budy) w której mieszkał strażnik i pilnował pstrągów hrabiego Schaffgotscha. Pierwsze wzmianki są z XVII wieku . W późniejszym okresie coraz więcej turystów odwiedzało szałas przy Kotle Małego Stawu i zatrzymywało się na nocleg. W 1872 roku spróchniała strażnica została rozebrana i wybudowano nową bude. W latach 90-tych buda zmieniała swoje przeznaczenie z usługowej (spali w niej pasterze) na turystyczną, można było się w niej przespać i posilić. W miare upływu czasu rozbudowano schronisko z nawiązaniem do tradycji lokalnej architektury.

Ocena:
0/5

Dwa Potoki

WELLNESS& SPA Basen wyposażony w deszczownice. Sauna fińska – sucha niskiej wilgotności powietrza, Sauna fińska COMBI - sucha o podwyższonej wilgotności powietrza Sauna infrared – bez pary i niskotemperaturowa, Wanny z hydromasażem. Sala klubowa – przestronna sala, gdzie znajdą Państwo: stoły do bilarda, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, PlayStation Sala Fitness Wypożyczalnia – w wypożyczalni znajdziecie Państwo rowery oraz kije do Nordic Walking.

Ocena:
0/5

Chata za Wsią

Hotel***/ Restauracja 

Ocena:
0/5

Perła Zachodu

Perła Zachodu (Fot. wspinka)

Schronisko w bardzo urokliwym miejscu, położone na wysokiej skarpie nad Jeziorem Modrym w Siedlęcinie. Obecne schronisko zostało odbudowane w 1950 roku w miejsce dawnego z 1927 roku.

Ocena:
0/5

Strzecha Akademicka

Największe schronisko po polskiej stronie Sudetów. Hotel górski stoi na stoku polany Złotówka, przy prastarym trakcie Śląskim, którym wędrowano na Śnieżkę. (źródło Marek Perzyński „Dolny Ślask Kraina Zamków, katedr i wulkanów”)

Ocena:
0/5

Alpejski

Hotel/ Restauracja. Hotel oprócz noclegów, oferuje dodatkowo basen ze sztuczną falą, jacuzzi, szkockie bicze oraz saunę: suchą lub parową oraz Ekskluzywne Gabinety SPA

Ocena:
0/5

Schronisko Odrodzenie

Schronisko znajduje się na trasie Głównego Szlaku Sudeckiego, na Przełęczy Karkonoskiej. W schronisku znajduje się bar.

Ocena:
0/5

Dwór nad Bobrem - Pałacyk Trzcińsko

Pałacyk z XIX wieku, w którym obecnie znajduje się przytulny hotel.

Ocena:
0/5

9UP

Noclegi, ośrodek wspinaczkowy, pole namiotowe.

Ocena:
0/5

Konopka Bogusława Deja

Konopka Bogusława Deja

Ocena:
0/5

Strony

Obiekty noclegowe od ekskluzywnych hoteli po tanie pokoje.